POLSKI ZWIĄZEK ZRZESZEŃ
HODOWCÓW I PRODUCENTÓW
DROBIU

ZARZĄD GŁÓWNY
www.pzzhipd.pl
pzzhipd@wp.pl

,, Promocja Mięsa Drobiowego Podczas Spotkania Motocyklowego’’ cd.

cofMrągowo 03.10.2020r.

Właściciele i miłośnicy jednośladów zawitali do pięknego Mrągowa, aby  zakończyć tegoroczny sezon motocyklowy 2020.

Motocykliści oprócz spotkania z kolegami mieli możliwość uczestniczyć we wspaniałej imprezie  plenerowej, promującej spożywanie mięsa drobiowego zorganizowanej przez Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu we współpracy z Burmistrzem Miasta Mrągowo, a finansowanej z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Impreza promocyjna wpisywała się w cel wyznaczony przez  naszą organizację, dotyczący kreowania pozytywnych skojarzeń związanych ze spożywaniem produktów z mięsa drobiowego.

Przybyli liczne nie tylko  młodzi ludzie, mieli możliwość przekonać się jak smaczne są potrawy przygotowane z mięsa drobiowego, a bezpośrednio od hodowców drobiu pozyskać informację o produkcji drobiu w Polsce.

Taki bezpośredni kontakt i przekaz od producentów drobiu powoduje wzrost zaufania do żywności produkowanej w naszym kraju.

Miłośnicy motocykli zrzeszeni w Klubach Motocyklowych, których celem jest promowanie kultury osobistej wśród motocyklistów i zasad bezpiecznej jazdy, uczestniczą też chętnie w akcjach patriotycznych, charytatywnych i promujących polskie tradycje.

Wśród jeżdżących na motocyklach jest spora grupa producentów drobiu i wielu z nich przybyło na imprezę.

Pięknie prezentujące się jednoślady wzbudzały zachwyt przybyłych i z pewnością niejeden młody człowiek złapał ,, bakcyla motocyklowego’’.

Organizatorzy słyszeli pochwały za smak potraw, które były serwowane przez cały czas wydarzenia, a kolejki chętnych do konsumpcji to potwierdzały.

Dodatkowo przygotowane atrakcje i nagrody oraz gadżety promocyjne,  cieszyły najbardziej dzieci, a z żywą maskotką- kurczakiem fotografowali się również dorośli.

Malowane przez dzieci obrazki z motywami drobiarskimi (konkurs na najładniejszego kurczaka) zaskakiwały pomysłowością i artystyczną jakością.

Całość uświetniały koncerty zespołów rockowych, a sprzyjająca aura pogodowa spowodowała dużą frekwencję, co przełożyło się na sukces imprezy. sdrcofcofsdrcofsdrcofcofcofcofcofsdrcofcofOpracowała Anna Zubków

FINANSOWANE Z FUNDUSZU PROMOCJI MIĘSA DROBIOWEGO

Copyright © POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW I PRODUCENTÓW DROBIU. ul. Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 52; 00–508 Warszawa