Facebook
Baner

PROMOCJA MIĘSA DROBIOWEGO PODCZAS SPOTKANIA MOTOCYKLOWEGO 2022 cd

Motocykliści oprócz spotkania z kolegami mieli możliwość uczestniczyć we wspaniałej imprezie plenerowej, promującej spożywanie mięsa drobiowego, a zorganizowanej przez Polski Związek Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu.
Impreza była finansowana z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego i wpisywała się w cel wyznaczony przez naszą organizację, dotyczący kreowania pozytywnych skojarzeń związanych ze spożywaniem produktów drobiowych.
Przybyli liczne- nie tylko właściciele motocykli- mieli możliwość przekonać się jak smaczne jest grillowane mięso drobiowe, a bezpośrednio od hodowców oraz uczestniczących w wydarzeniu fachowców, pozyskać informację o produkcji drobiu w Polsce i UE.

Taki bezpośredni kontakt i przekaz, podnosi wzrost zaufania do żywności produkowanej w naszym kraju.
Wśród jeżdżących na motocyklach jest spora grupa producentów drobiu i wielu z nich z zadowoleniem uczestniczyło w wydarzeniu.
Miłośnicy motocykli zrzeszeni w Klubach Motocyklowych, których celem jest promowanie kultury osobistej wśród motocyklistów i zasad bezpiecznej jazdy, uczestniczą też chętnie w akcjach patriotycznych, charytatywnych i promujących polskie tradycje.
Pięknie prezentujące się jednoślady wzbudzały zachwyt przybyłych i z pewnością niejeden młody człowiek złapał ,, bakcyla motocyklowego’’.
Dodatkowo przygotowane atrakcje i nagrody oraz gadżety promocyjne, cieszyły najbardziej dzieci, a z żywą maskotką- kurczakiem fotografowali się również dorośli.
Malowane przez dzieci obrazki np. kurczak na motorze zaskakiwały pomysłowością i artystyczną fantazją.
Całość uświetniały występy Zespołu Mażoretek z Gostynina oraz koncert zespołu rockowego.
Doskonała pogoda i mnóstwo dodatkowych atrakcji spowodowały dużą frekwencję, co przełożyło się na sukces imprezy.
Opracowała Anna Zubków
FINANSOWANE Z FUNDUSZU PROMOCJI MIĘSA DROBIOWEGO